رييس اداره منابع طب" /> رييس اداره منابع طب" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - همکاری دو جانبه اداره منابع طبیعی بافق و جمعيت هلال احمر
عناوين خبري
بازدید : 39 19 دی 1400 ساعت 10:23 شماره :92649

همکاری دو جانبه اداره منابع طبیعی بافق و جمعيت هلال احمر

رييس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري بافق در ديدار يا رييس جمعيت هلال احمر اين شهرستان بر همكاري همه جانبه با اين اداره طبق تفاهم نامه منعقده في مابين سازمان جنگلها، مراتع و آبخيزداري كشور و سازمان جمعيت هلال احمر جمهوري اسلامي ايران تأكيد كرد.

كمال كريمي در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت های جمعيت هلال احمر در زمان بروز حوادث، ابراز امیدواری نمود که با اعلام نياز اين اداره اكيپ جمعيت هلال احمر همكاري خود را نسبت به اطفاء حريق در سطح عرصه هاي منابع طبيعي بعمل آورند.

كريمي گفت: بدون مشارکت مردم و سایر دستگاه‌ها نمی‌توانیم اهداف خود را در امور حفاظت، احياء، توسعه و بهره برداري صحيح از منابع طبيعي پیش ببریم، از اين رو برای استفاده از این ظرفیت مردمی و فرهنگ سازی، اين اداره اقدام به جذب همياران طبيعت مي نمايد.

در ادامه این دیدار محمدرضا فتاحي، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمادگی خود را جهت برگزاری دوره های آموزشی ضروری در این مواقع را به محافظین افتخاری، اکیپ های اطفاء حریق و مرتعداران و همچنین هر گونه همکاری با منابع طبیعی را اعلام نمود و ابراز امیدواری کرد با همکاری سایر ادارات شاهد روزافزون طبيعتي سرسبز و بكر را باشيم.

 خاطر نشان مي شود: علاقه‌مندان به حفظ منابع طبیعی می‌توانند به سایت https://hamyartabiat.frw.ir  مراجعه و با تکمیل اطلاعات خود، نام نویسی کنند تا برای آنها کارت همیار طبیعت صادر شود.

 

  

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :